Menu
Biz Kimiz?

Milda Health toplumun cinsel ve üreme sağlığını daha iyi hale getirmek ve sağlığı ulaşılabilir kılmak için kurulmuş bir tele-sağlık hizmetidir.

Değişen yaşam şekline adapte olan sağlık anlayışı doğrultusunda tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojimizle sağlık standartlarını yükselterek sağlık sistemine yeni bir vizyon katma doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

section-one

‘Her an yanında’ misyonuyla yola çıkarak her an, her yerden, internete bağlanan tüm cihazlardan erişim sağlayabileceğiniz sistemimizle aklınıza takılan soruların cevaplarını hızlıca bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Milda Health Tele-Sağlık platformuyla danışanların cinsel sağlık ve üreme sağlığı alanında ihtiyaç duyabilecekleri bilgilere en kısa sürede ulaşmasını sağlayan mahremiyet endişesi duymadıkları güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyor, kilometrelerce ötedeki ya da hemen yanıbaşınızdaki uzmana erişim imkanı veriyoruz.

Platform içerisinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları, Üroloji Uzmanları, Psikiyatri Uzmanları, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanları, Aile Hekimleri, Eczacılar, Psikologlar, Diyetisyenler, Emzirme Danışmanları ve Ebelerden oluşan geniş bir ekiple online soru sorma, online görüşme, online terapi hizmetleri sağlıyoruz.

Daha sağlıklı bir toplum ve daha erişilebilir bir sağlık hizmeti için çıktığımız bu yolda “Milda, Her An Yanında” demeye ve yaşamaya değer katmaya devam ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiziniz?

Bulaşıcı hastalıklar

Gizlilik

Milda Health mahremiyetinize önem verir. Kişisel verileriniz sistemimizde kayıtlı uzmanlarımız dışında kimseyle paylaşılmamaktadır.

Bulaşıcı hastalıklar

Yüksek Kalite

Alanında yetkili ve tecrübeli uzman ekibimiz ile kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Erişilebilirlik

Erişebilirlik

İnternete bağlanabilen her cihazdan Milda Health’e kolaylıkla bağlanıp sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.