Menu
Kurumlar Milda'yı Tercih Ediyor

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığın için ekip arkadaşlarının ihtiyacı olan uzman desteği burada. Milda her an yanında!

section-one

Milda Kurumsal Nedir?

Değerli Kurumsal İş Ortaklarımız,


Cinsel ve üreme sağlığı ve Psikoloji konusunda uzmanlaşmış bir tele-sağlık platformu olarak, sizlerin çalışanlarının sağlığına ve mutluluğuna büyük bir önem veriyoruz. Günümüzde iş dünyasında başarıya giden yol, sadece finansal kazançlar değil, çalışanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktan da geçiyor.


Çalışanların hem ruhsal hem bedensel sağlığı, iş performansları üzerinde doğrudan bir etki yaratmaktadır. Özellikle aile içi ilişkilerde yaşanan sorunlar, stres ve kaygı gibi psikolojik sorunlar, çalışanların motivasyonunu azaltabilir ve iş performansını olumsuz yönde etkileyebilir.


Bu noktada, bizimle iş birliği yaparak, çalışanlarınızın cinsel ve üreme sağlığı konusunda uzmanlaşmış doktorlar, psikologlar, cinsel terapistler , aile terapistleri , çift terapistleri ve diğer uzmanlarımızın hizmetlerinden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Platformumuz sayesinde, çalışanlarınızın sağlık sorunlarına hızlı ve kolay bir şekilde çözüm bulmaları mümkün olacaktır.


Ayrıca, kurumsal iş birliklerimiz kapsamında, çalışanlarınızın sağlığına yönelik özel programlar ve hizmetler de sunmaktayız. Bu programlar sayesinde, çalışanlarınızın hem fiziksel hem de psikolojik sağlıklarını koruyabilir ve iş performanslarını artırabilirsiniz.


Siz de bizimle birlikte çalışarak, çalışanlarınızın sağlığına ve mutluluğuna önem veren bir şirket olduğunuzu gösterebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımızla,

Milda Health