Menu

Alanında yetkin ve tecrübeli uzman kadromuzla her an yanınızdayız

Büşra Öztürk

Uzman Diyetisyen Büşra ÖZTÜRK ÖZCAN
12 Yorum

Beslenme ve Diyetetik lisans programını tamamladıktan sonra, tıbbi bir ana bilim dalı olan "Fizyoloji" alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Kilo verme, kilo alma, hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi uygulama, gebelikte beslenme ve özellikle emzirme döneminde annelerde süt artırmaya yönelik beslenme programı uygulama, ek gıda sürecine geçiş konusunda destekleme ve alerjik bebeklerde diyet yönetimi konusunda yetkindir. Emzirme Danışmanlığı eğitimiyle diyetisyenlik mesleğine farklı bakış açısı katmıştır. Hem gönüllü hem zorunlu stajlarını farklı kurumlarda tamamlayıp tecrübe edinmiştir. 2020 yılından itibaren beslenmenin birçok farklı alanında online beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.

2000₺ Online/Kırmızı Paket,1800₺ Online/Turuncu Paket,1600₺ Online/Sarı Paket,1400₺ Online/Beyaz Paket
yorum 32 Cevap görüntülenme 911 Görüntülenme

Şuğra Nur Barol

Diyetisyen Şuğra Nur Barol
13 Yorum

Online Diyet ve Beslenme Danışmanlığı - Polikistik Over Sendromu, İnsülin Direnci, Tip2 Diyabet, Gebelik ve Emzirme Dönemi'nde Beslenme. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden Şeref Öğrencisi olarak Diyetisyen unvanı ile mezun oldu. Mezun olduktan sonra özel bir klinikte çalıştı. Şu an aktif olarak Online Diyet Hizmeti vermektedir.

1400₺ Klasik Paket,1200₺ Başlangıç Paketi
yorum 89 Cevap görüntülenme 719 Görüntülenme

Buse Ertürk

Diyetisyen
9 Yorum

Tıbbi Beslenme Tedavisi; Kilo Yönetimi-Kontrolü, PCOS, Diyabette Beslenme Tedavisi, Kardiyovasküler Hastalıklarda Beslenme, Gebelik Dönemi Beslenme, Emzirme Dönemi Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Vegan/Vejeteryan Sürdürülebilir Beslenme Danışmanlığı

1600₺ Online Klasik Paket,1500₺ Online Premium Paket,800₺ Online Demo Paket,2000₺ Online VIP paket
yorum 81 Cevap görüntülenme 870 Görüntülenme

Ayça Yağcı

Diyetisyen
14 Yorum

Sürdürülebilir, sağlıklı beslenme davranışları edinme; alışkanlıklarda yapıcı ve kalıcı değişiklikler gerçekleştirme; zaman ve stres yönetimini öğrenme gibi hedeflere ulaşabilme misyonu ile online ve yüzyüze danışmanlık vermekteyim.

1500₺ Aylık/4 Hafta
yorum 92 Cevap görüntülenme 672 Görüntülenme