Menu

Alanında yetkin ve tecrübeli uzman kadromuzla her an yanınızdayız

Sinem Begüm Akiş

Sinem Begüm Akiş

Klinik Psikolog
8 Yorum

Depresyon, anksiyete, travma, obsesif kompulsif bozukluk (OKB), vajinismus, ağrılı cinsel birleşme (disparoni), erken boşalma, ereksiyon problemleri, orgazm olamama (anorgazmi) ve cinsel istek bozuklukları alanlarında yetkindir. Bireysel ve çiftlerle cinsel işlev bozuklukları üzerine çalışmaktadır.

Ön Görüşme (Ücretsiz),1200₺ Cinsel Terapi,1000₺ Bireysel Terapi
yorum 32 Cevap görüntülenme 2215 Görüntülenme
İpek İmamoğlu

İpek İmamoğlu

Psikolog
7 Yorum

Bireysel ve çift alanında hizmet vermekteyim. Yetişkinler ile Bilişsel Davranışçı Terapi ve İçsel Aile Sistemleri Terapi modelleriyle, çiftler ile İlişki Pusulası modeliyle çalışmaktayım. Bireysel terapide yetkin olduğum başlıca alanlar; depresyon, anksiyete bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları, kişilik bozuklukları. Çiftler ile çalıştığım alanlar; evlilik öncesi ilişki danışmanlığı, eşlerle yaşanan ilişki sorunları (yeni evli eşler, bebekli eşler, ergenlikte çocuğu olan eşler, çocukları büyümüş eşler, kendi anne-babalarının sorunları ile ilgili sorunlar yaşayan eşler, iş ve kariyer alanında sorun yaşayan eşler, çocuğa yansıyan ilişki sorunu olan eşler, kayıplarla ilgili ilişki sorunu yaşayan eşler, daha kaliteli cinsel birliktelik yaşamak isteyen eşler), ayrılma-boşanma sorunları, tek ebeveynli aile sorunları, yeniden evlilik sorunları.

800₺ Bireysel Terapi,1500₺ Çift Terapisi
yorum 96 Cevap görüntülenme 704 Görüntülenme
Şeyma Almendi

Şeyma Almendi

Klinik Psikolog
7 Yorum

Çocuk, Ergen, Yetişkin alanlarında hizmet sunmakta, bireysel ve çift terapisi hizmeti vermekteyim. Kaygı bozuklukları, panik atak, depresyon, stres, motivasyon, cinsel terapi, ilişki sorunları konularını çalışmaktayım.

1000₺ Bireysel Terapi,1000₺ Cinsel Terapi,2000₺ Çift Terapisi
yorum 67 Cevap görüntülenme 1047 Görüntülenme
Tuğba Kızılelma

Tuğba Kızılelma

Klinik Psikolog
5 Yorum

Eğitimini Bakü Devlet Üniversitesi Lisans Psikoloji, Bakü Devlet Üniversitesi Yüksek Lisans Klinik Psikoloji olarak tamamladı. Ve aynı zamanda Bakü Devlet Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora son sınıf öğrencisi. Yüksek lisans Tezini infertilite üzerinde yazdı. Doktora tez konusu, Travma sonrası stres bozukluğudur. Yaklaşık 6 yıldır aktif danışan görmekte. Bilişsel Davranış Terapisi Hipnoterapi, EMDR, EFT Tekniklerini kullanmaktadır.

900₺ Bireysel Psikoterapi,1000₺ Çift Psikoterapisi ,900₺ Hipnoterapi , Ön Görüşme
yorum 32 Cevap görüntülenme 1160 Görüntülenme
Hatice Özfidan

Hatice Özfidan

Uzman Psikolog
14 Yorum

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Gelişim Üniversitesi Klinik Psikolojik Yüksek lisansını tamamlamıştır. Staj yaptığı kurumların başında Şişli Florence Nightingale Hastanesinde doktora çalışması, NP Beyin hastanesinde bir buçuk yıl staj çalışması, Safa Hastanesi staj programlarında yer almıştır. 2020 yılında Alter Psikoloji’yi kurmuştur. Şu anda terapilerine online ve yüzyüze devam etmektedir. Aldığı eğitimler: Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (Psikoterapi Enstitüsü- Tahir Özakkaş),EMDR Eğitimi, Temel Hipnoterapi Eğitimi,Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Sanat Terapisi Eğitimi, Kum Terapisi Eğitimi, Şema Terapi Eğitimi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun ve Masal Terapisi Eğitimi, Moxo d-CPT Dikkat Testi Eğitimi, rüya analizi Eğitimi , Wisc-r Eğitimi, Çocuk Testleri Eğitimi, Çocuk Resimleri Yorumlama Eğitimi, Terapötik Kartlar Eğitimi, MMPI Testi Eğitimleridir. Bu eğitimlerle birlikte, yedi hafta süren Klinik ve Adli Psikoterapi Derneği’nin, ‘Varoluşçu Psikoterapi Seminerini’ tamamlamıştır. Gestalt Terapi Derneği’nin yaptığı ’Gestalt Sempozyumuna’ katıldı. Bununla birlikte Varoluşçu Psikoterapi Enstitüsü’nün Nisan 2020’de gerçekleştirdiği ‘ 1.Varoluşçu Psikoterapi Vaka Analizi Sempozyumunda’ bulundu. Bütüncül psikoterapi Ekolünde bireye yönelik çalışmaktadır.Psikoterapilerini online ve yüzyüze olarak gerçekleştirmektedir. Genellikle yetişkin,ergen ve çiftlerle bireysel psikoterapilerini sürdürmektedir.

1100₺ Seans, Ön Görüşme
yorum 32 Cevap görüntülenme 1106 Görüntülenme
Melek Dökmetaş

Melek Dökmetaş

Psikolog
4 Yorum

Travma Odaklı Psikoterapi, Emdr ve Somatik yaklaşım. Çalışma konuları:Özgüven sorunları, öfke kontrolüyle ilgili sorunlar, İlişki Sorunları, Boşanma dönemi, Depresyon, Kaygı bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Sosyal kaygı, Fobiler, Travma, Yeme bozuklukları,Bağlanma sorunları, Psikolojik ağrılar, Psiko-somatik sorunlar(tıbbi nedeni olmayan fiziksel sorunlar),Davranışsal bağımlılıklar.

1500₺ Bireysel Psikoterapi
yorum 24 Cevap görüntülenme 771 Görüntülenme
Derya Bayoğlu

Derya Bayoğlu

Uzman Klinik Psikolog
10 Yorum

Merhaba ben uzman klinik psikolog Derya Bayoğlu. cinsel terapide "VAJİNİSMUS" (Kadın hastalıkları) çalışmaktayım. bireysel terapide bilişsel davranışcı ve EMDR ekolüyle, çoçuklarda Bütüncül Oyun Terapisi çalışmaktayım. Obeziteyle başa çıkmak için stres yönetimi ile ilgili çalışmaktayım.

1000₺ cinsel terapi,800₺ bireysel danışmanlık,800₺ çocuk danışmanlığı
yorum 98 Cevap görüntülenme 564 Görüntülenme
Murat Aldan

Murat Aldan

Uzman Klinik Psikolog
15 Yorum

2006 yılından bu yana anne-babalara ebeveyn danışmanlığı vermekte ve çocuk ve ergenlerle çalışmaktayım. 2014 yılından bu yana kendi danışmanlık merkezimde danışanlarımı görmekteyim. Aynı zamanda kendi danışmanlık merkezimde çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik psikodrama grupları yürütmekteyim.

900₺ Bireysel Seans,900₺ Ebeveyn Danışmanlık
yorum 92 Cevap görüntülenme 466 Görüntülenme
Gözde Silistireli

Gözde Silistireli

Klinik Psikolog
4 Yorum

Merhaba Klinik Psikolog olarak ergen yetişkin 15-65 yaş aralığı danışan bakıyorum. Travma,kendine zarar verme,istismar,depresyon,cinsel kimlikle ilgili sorunlar,takıntılar,fobiler,okb,anksiyete,kişilik bozuklukları,dehb çalıştığım konular. BDT ve Dinamik ekolleri ile eklektik bir yaklaşım kullanıyorum.

800₺ Seans
yorum 85 Cevap görüntülenme 628 Görüntülenme
Buse Kutlu

Buse Kutlu

Psikolog
6 Yorum

Psikodinamik psikoterapi ekolü ile çalışmaktayım. Güncel problemlerinizi geçmiş duygulanım ve deneyimleriniz ile ilişkilendirerek hizmet sunmaktayım.

1300₺ Bireysel Psikoterapi
yorum 16 Cevap görüntülenme 645 Görüntülenme
Serap Kaya

Serap Kaya

Klinik Psikolog
4 Yorum

Psikodinamik Terapi ekolüyle yetişkinlerle çalışmaktayım. Çalıştığım alanlar; Anksiyete Bozuklukları, Panik Bozukluk, Fobiler, Depresyon, Öfke Sorunları, İlişki ve İletişim Problemleri, Aile İçi Sorunlar ve Çatışmalar, güncel ve geçmiş yaşam zorluklarıdır. https://psikologserapkaya.com/

1200₺ Seans, Öngörüşme
yorum 27 Cevap görüntülenme 845 Görüntülenme
Esra Çakır

Esra Çakır

Uzman Psikolog
9 Yorum

Ben Psikolog Esra Çakır. Üç senedir aktif olarak terapi yapmaktayım. Ergen, yetişkin ve çift alanında çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR ekolüyle çalışıyorum. Aile ve Çift terapisinde ise sistemik yaklaşımla çalışmaktayım.

400₺ Terapi Ücret Bilgisi
yorum 32 Cevap görüntülenme 1176 Görüntülenme
Duygu Kılıç

Duygu Kılıç

Psikolog
2 Yorum

Klinik psikolog Duygu Kılıç lisans eğitimini Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Kolej, rehabilitasyon merkezi, kadın sığıma evi, anaokulu ve çeşitli danışmanlık merkezlerinde çalışmıştır. Sivil toplum kuruluşları ve belediyelerle birlikte toplumu bilinçlendirmek için farklı konularda seminerler vermiştir. Bunlardan bazıları bilinçli ebeveynlik, flört şiddeti, ruh sağlığının önemi konularıdır. Adalet Bakanlığı’nda serbest bilirkişi olarak görev almaktadır. İstanbul Psikanaliz Derneği Psikanalize Giriş Konferansları seminerlerine katılmıştır. Gedik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını bitirmiştir. Stajını Fransız Lape Hastanesi’nde yapmıştır. Marmara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika Programını ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pegagojik Formasyon Sertifika eğitimlerine katılmıştır. WHR(World Human Relief) Uluslararası Ruhsal Travma Çalışmaları Sertifika Programını bitirmiştir. Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Terapi, Ensitü Ay’dan Emdr 1. Düzey ve Prof. Doğan Şahin’den Kişilik, Kişilik Bozuklukları ve Dinamik Psikoterapi eğitimlerini almıştır. Şu an yetişkinlerle bireysel psikoterapi seanslarına devam etmektedir.

1200₺ Seans Ücreti
yorum 91 Cevap görüntülenme 754 Görüntülenme
Göksu Çolak

Göksu Çolak

Klinik Psikolog
8 Yorum

Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Kabul ve Adanmışlık Terapisi uygulayıcısıyım. Şefkat odaklı olarak terapilerimde ilerlemekteyim. Cinsel terapi yapmaktayım. Yetişkin ve Ergen alanında çalışmaktayım. Kişilik bozuklukları, kaygı bozuklukları, panik atak, yas süreci, takıntılar, kapalı alan kalma korkusu, sosyal anksiyete, travma gibi konular üzerinde terapi vermekteyim.

800₺ Bireysel terapi ,1000₺ Cinsel Terapi
yorum 32 Cevap görüntülenme 1166 Görüntülenme
Pamir Atıcı

Pamir Atıcı

Uzman Psikolog
6 Yorum

Uzman Psikolog-Psikoterapist-Aile&Çift Danışmanı

Ücetsiz Öngörüşme,1500₺ Bireysel Terapi,1600₺ Aile&Çift,900₺ Tarama&Test&Danışma
yorum 28 Cevap görüntülenme 676 Görüntülenme
Ahmet Volkan Uygun

Ahmet Volkan Uygun

Uzman Klinik Psikolog
8 Yorum

Yeniliğe açık ve akılcı çözümler ile Bilişsel Davranışçı Terapi Modelini ve diğer çeşitli psiko terapi modellerini kullanarak 5 yıldır bireysel psikoterapi hizmeti vermekteyim. Daima objektif, duyarlı ve empatik bakış açısı ile danışan ya da hasta odaklı planlama yaparım. Bireysel psikoterapi hizmeti için çalıştığım konular; Kadın ve Erkek Cinsel Bozukluklar, Psikoonkolojik Danışmanlık, Online Terapi, Psikolojik Bozukluklardır. ( Depresyon, Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Anksiye Bozukluğu/Sosyal Fobi, Yeme Bozuklukları, Travmatik Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Ölüm ve Yas Psikolojisi ,Hasta ve Hasta Yakını Psikolojisi, Pozitif Psikoloji, Travma Sonrası Büyüme, Psikolojik Sağlamlık)

1100₺ Cinsel Terapi,1100₺ Bireysel Terapi,1100₺ Psikoonkolojik Danışmanlık, Ön Görüşme
yorum 25 Cevap görüntülenme 1134 Görüntülenme
İlkay Dingeç

İlkay Dingeç

Uzman Klinik Psikolog
10 Yorum

Merhabalar, ben İlkay Dingeç. Uzman Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı olarak 16 yaş üzeri bireyler ile çalışmaktayım.

1700₺ Bireysel Terapi,1700₺ Çift Terapisi,1700₺ Aile Danışnalığı,1700₺ Kariyer Danışmanlığı,1700₺ Sınav Stresi,1700₺ Kariyer Danışmanlığı,1700₺ şema terapi
yorum 67 Cevap görüntülenme 530 Görüntülenme
Bilun Özkök

Bilun Özkök

Klinik Psikolog
15 Yorum

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Lisans, Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans mezunuyum. Bireysel terapi vermekteyim. Yetişkinler ile Bilişsel Davranışçı Terapi modeli ile çalışmaktayım. Deneyimlerim başlıca; anksiyete bozuklukları, depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, yeme bozuklukları üzerinedir.

800₺ Bireysel
yorum 83 Cevap görüntülenme 725 Görüntülenme